Vyhľadávanie

Profesionálne priemyselné vysávače

Všestranné využitie

Profesionálne vysávače Nilfisk ponúkajú nekonečné možnosti vysávania hotelov a kancelárií, priemyselných objektov, skladových a komerčných priestorov a je ich možné použiť kdekoľvek a na čistenie čohokoľvek.
Kvalitný priemyselný vysávač je nenahraditeľným pomocníkom pri každodennom udržiavaní poriadku na pracoviskách alebo domácnostiach.
Spoľahlivá funkčnosť, história, kvalita a tradícia vo výrobe robí tietopriemyselné vysávače lídrami medzi čistiacimi strojmi.

Domáce, profesionálne, komerčné profi vysávače

V ponuke je modelová rada ATTIX - široká škála inovovaných strojov pre suché a mokré vysávanie. Jednotlivé modely nájdu využitie od najmenších kancelárskych priestorov, hotelových izieb, až po náročné každodenné profesionálne použitie. Hravo si poradia s kvapalinami, pevnými látkami a vodou. Ľahko zvládnu čistenie od olejov, chladiacich emulzíí a jemného prahu.

Vhodné pre všetky odvetvia priemyslu

Produkty divízie CFM sú celosvetovo uznávané priemyselné vysávače s dlhodobou históriou. Majú využitie všade tam, kde sa kladie dôraz na čistotu a bezprašnosť. Ich funkčnosť a kvalita je rokmi overená pri prácach v ťažkom priemysle, stavebníctve, hutníctve, železiarňach, výrobe liečiv a nenájde sa odvetvie, kde by si nenašli svoje miesto. Nerobí im problém jemný prach, vysávanie oleja - ECOIL, voda a sú vhodné tiež do výbušného prostredia zóna 22 ako bezpečnostné vysávače na azbest s použitím Hepa filtrov.
Čistiace stroje Vysokotlakové čističe Priemyselné vysávače Podlahové čistiace stroje Upratovanie Zvolen VILTECH s.r.o. Zvolen Čistenie fasády