Vyhľadávanie

Centrálne vysávače

Nilfisk Gold

Nilfisk Gold

Kód tovaru: 42000024
prietok vzduchu:
3300 l/min
podtlak:
260 mBar
príkon:
1700 W
max. sací výkon:
480 W
hlučnosť:
70,5 dB(A)
Centrálne vysávače Nilfisk rady Bronze, Silver a Gold sú robustné, výkonné a takmer nehlučné. Hodia sa nielen do rodinných domov, ale tiež do podnikov či menších firem. Sú postavené na bežnom štandarde – sací agregát (480W) so zbernou nádobou s objemom 25 litrov alebo prachovým sáčkom s kapacitou od 10 do 20 litrov, hadica s ovládaním na rukoväti, čistiaca hubica a rozvodová súprava. Model s označením Nilfisk Gold RRC naviac disponuje bezdrôtovým ovládaním. To znamená, že pri inštalácii rozvodného potrubia sa nemusíte starať o napájaciu kabeláž. Stačí len uchopiť hadicu, zasunúť ju do zásuvky a stlačiť tlačítko. Bezdrôtové spínanie agregátu priebeha na frekvencii 868 MHz a signál má dosah slušných 50 metrov.

Charakteristika centrálneho vysávača Gold:
- pohodlná manipulácia – zapoj hadicu do zásuvky a vysávaj
- vždy čistý vzduch
- takmer žiadna hlučnosť - tiché vysávanie
- bezdrôtové ovládanie pri modeli Gold RRC
- informačný displej (Nilfisk Gold RRC)
- jednoduchá inštalácia

Veľké efektivita, nízka hlučnosť a bezprašnosť - to sú hlavné výhody, ktoré prinášajú centrálne vysávače so svojím revolučným riešením a prevedením.
Čistiace stroje Vysokotlakové čističe Priemyselné vysávače Podlahové čistiace stroje Upratovanie Zvolen VILTECH s.r.o. Zvolen Čistenie fasády