Vyhľadávanie

Tlakový čistič na stlačený vzduch Nilfisk ALTO 2603 KLU

VýrobcaNilfisk Alto
Kód tovaru6170000
Cenana dopyt
Pre viac info tel: 0904 606 888

Technické údaje

čistiaci účinok3,9
tlak čerpadla120 bar
prietok vody950 l/h
počet piestov4 keramické
maximálna teplota vody na vstupe40 °C
pohonStlačeným vzduchom
požadované množstvo vzduchu170 m3/h
rozmery (dĺžka x šírka x výška)1000 x 545 x 825 mm
hmotnosť70 kg
Štandardná výbava
vysokotlaková pištoľERGO 2000
vysokotlaková hadica10 m
vysokotlakový nástavecFlexoPower

Popis tovaru

Pneumatický vysokotlakový čistič, ktorého pohonom je stlačený vzduch. Takáto wapka je vhodná do explozívneho prostredia s nebezpečenstvom výbuchu. Používa sa tam, kde je zakázané používať elektrinu a naftu. Je vybavená kvalitným čerpadlom C3.

- vysokotlakový čistič do výbušného prostredia
- 4 keramické piesty
- pohon stlačeným vzduchom
- oceľový rám
- vysoká odolnosť

Dopytovať čistiace zariadenie

Ak máte otázky ohľadom tohto produktu, možete nám poslať dopyt prostredníctvom tohto formulára.
Vaše meno Napíšte Vaše meno
Váš e-mail Napíšte Vašu e-mailovú adresu
Telefón Napíšte Vaše číslo telefónu
Predmet
Text
Vaša správa bola odoslaná. Ďakujeme!

Vysokotlakový čistič, umývačka, wapka na autá, dlažbu, chodníky

Vysokotlakové čističe sú účinné a efektívne čistiace umývacie zariadenia - stroje, ktoré pomocou vody a vysokého tlaku dokážu očistiť takmer čokoľvek. Vysokotlakové umývačky sú bežne nazývané wapky - podľa v minulosti známeho dominantného nemeckého výrobcu vysokotlakovej techniky Wap Alto, ktorého plnohodnotným nástupcom je dnes spoločnosť Nilfisk Alto. Tlakové čističe sú modernými a neodmysliteľnými pomocníkmi pri čistení auta, chodníkov, dlažby pri dome a v záhrade rovnako ako pri profesionálnom denno-dennom využivaní pri umývaní v priemyselných prevádzkach, firmách, halách, skladoch. Tlakové umývačky ľahko a rýchlo dokážu opláchnuť a odstrániť čerstvú aj starú zaschnutú usadenú špinu. Vďaka účinnému prúdu vody a silnému tlaku užívaťeľ šetrí svoj čas a hlavne náklady na vodu. V porovnaní s umývaním bežnou záhradnou hadicou a obyčajným prúdom vody može vysokotlakový čistič usporiť až 80% vody! Wapka na auto sa preto stala neoddeliteľnou súčasťou skoro každej garáže pri rodinnom dome, kde potrebujete umývať Váš automobil. Vysokotlaková umývačka si hravo poradí s blatom, pieskom aj štrkom v bazéne, na chodníku alebo terase. Čistota v okolí Vášho obydlia môže byť rýchlo na dosah. Vysokotlakový čistič zvládne očistiť aj fasádu domu, stavebné a záhradné náradie, záhradný nábytok. Základné delenie pre vysokotlakové čistiace stroje je hobby tlakový čistič alebo profesionálna wapka? Studenovodná tlaková umývačka alebo teplovodná vysokotlaková umývačka s ohrevom vody? V zásade platí, že kúpa vysokotlakového stroja od firmy Nilfisk je vždy tou správnou investícou a voľbou pre dlhodobú spokojnosť zákazníka a dlhú životnosť zariadenia.
Čistiace stroje Vysokotlakové čističe Priemyselné vysávače Podlahové čistiace stroje Upratovanie Zvolen VILTECH s.r.o. Zvolen Čistenie fasády