Vyhľadávanie

Vysokotlakový čistič do výbušného prostredia Nilfisk ALTO 4403 KOS

Nilfisk ALTO 4403 KOS
VýrobcaNilfisk Alto
Kód tovaru6170330
Cenana dopyt
Pre viac info tel: 0904 606 888

Technické údaje

čistiaci účinok5,9
tlak čerpadla160 bar
prietok vody1150 l/h
počet piestov4 keramické
maximálna teplota vody na vstupe65 °C
pohonStlačenou kvapalinou
požadované množstvo stlačenej kvapaliny45l/min / 95 bar
rozmery (dĺžka x šírka x výška)530 x 319 x 450 mm
hmotnosť44 kg
Štandardná výbava
vysokotlaková pištoľERGO 2000
vysokotlaková hadica10 m
vysokotlakový nástavecFlexoPower

Popis tovaru

Hydraulický vysokotlakový čistič vhodný pre použitie vo výbušnom prostredí. Wapka s pohonom na stlačenú kvapalinu sa používa na tam, kde je používanie elektriny, benzínu a nafty zakázané. Stavaný na každodenné použitie a vysokú záťaž.


- keramické piesty
- kovový rám
- mosadzná hlava

Dopytovať čistiace zariadenie

Ak máte otázky ohľadom tohto produktu, možete nám poslať dopyt prostredníctvom tohto formulára.
Vaše meno Napíšte Vaše meno
Váš e-mail Napíšte Vašu e-mailovú adresu
Telefón Napíšte Vaše číslo telefónu
Predmet
Text
Vaša správa bola odoslaná. Ďakujeme!

Vysokotlakový čistič, umývačka, wapka na autá, dlažbu, chodníky

Vysokotlakové čističe sú účinné a efektívne čistiace umývacie zariadenia - stroje, ktoré pomocou vody a vysokého tlaku dokážu očistiť takmer čokoľvek. Vysokotlakové umývačky sú bežne nazývané wapky - podľa v minulosti známeho dominantného nemeckého výrobcu vysokotlakovej techniky Wap Alto, ktorého plnohodnotným nástupcom je dnes spoločnosť Nilfisk Alto. Tlakové čističe sú modernými a neodmysliteľnými pomocníkmi pri čistení auta, chodníkov, dlažby pri dome a v záhrade rovnako ako pri profesionálnom denno-dennom využivaní pri umývaní v priemyselných prevádzkach, firmách, halách, skladoch. Tlakové umývačky ľahko a rýchlo dokážu opláchnuť a odstrániť čerstvú aj starú zaschnutú usadenú špinu. Vďaka účinnému prúdu vody a silnému tlaku užívaťeľ šetrí svoj čas a hlavne náklady na vodu. V porovnaní s umývaním bežnou záhradnou hadicou a obyčajným prúdom vody može vysokotlakový čistič usporiť až 80% vody! Wapka na auto sa preto stala neoddeliteľnou súčasťou skoro každej garáže pri rodinnom dome, kde potrebujete umývať Váš automobil. Vysokotlaková umývačka si hravo poradí s blatom, pieskom aj štrkom v bazéne, na chodníku alebo terase. Čistota v okolí Vášho obydlia môže byť rýchlo na dosah. Vysokotlakový čistič zvládne očistiť aj fasádu domu, stavebné a záhradné náradie, záhradný nábytok. Základné delenie pre vysokotlakové čistiace stroje je hobby tlakový čistič alebo profesionálna wapka? Studenovodná tlaková umývačka alebo teplovodná vysokotlaková umývačka s ohrevom vody? V zásade platí, že kúpa vysokotlakového stroja od firmy Nilfisk je vždy tou správnou investícou a voľbou pre dlhodobú spokojnosť zákazníka a dlhú životnosť zariadenia.
Čistiace stroje Vysokotlakové čističe Priemyselné vysávače Podlahové čistiace stroje Upratovanie Zvolen VILTECH s.r.o. Zvolen Čistenie fasády